SMOBY HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA MYSZKA MINNIE

7600450145

Nowy produkt

Hulajnoga dla dzieci Smoby z motywami filmu MYSZKA MICKIE dla dzieci powyżej 2,5 lat. Hulajnogi firmy Smoby charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Hulajnoga jest bardzo stabilna i łatwa w prowadzeniu, antypoślizgowa stopa i wygodne rączki zapewnią bezpieczną zabawę, a motywy z Myszki Mickie dodatkowo ją uprzyjemnią.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

80,49 zł brutto

Więcej informacji

SMOBY TRÓJKOŁOWA HULAJNOGA METALOWA MYSZKA MINNIE 

 

Świetny produkt dla każdego miłośnika zabawy na wolnym powietrzu. Hulajnoga jest bardzo stabilna i łatwa w prowadzeniu. Wysoka jakość wykonania, antypoślizgowa stopa i wygodne rączki zapewnią bezpieczną zabawę a motywy z Myszką Minnie dodatkowo ją uprzyjemnią.


 

SMOBY HULAJNOGA METALOWA

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY JE POWIĘKSZYĆ

 

Podstawa hulajnogi jest perforowana, czyli wzbogacona o specjalny wzorek wypustkowy po to, aby dziecko podczas jazdy czuło się jeszcze bezpieczniej, a jego stopy nie ślizgały się podczas jazdy oraz odpychania. Pomyślano również o dłoniach kierowcy, dzięki głębokim wcięciom uchwytów kierownicy rączki dziecka nie będą się tak szybko pociły, a co za tym idzie również ślizgały.

 

SMOBY HULAJNOGA METALOWA

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY JE POWIĘKSZYĆTrójkołowa konstrukcja hulajnogi to wspaniały pomysł na pierwszą przygodę dzieci z tego typu produktem. To rozwiązanie powoduje, iż jest ona bardzo stabilna i pomaga w utrzymaniu równowagi najmłodszym. Urocze kolory oraz wizerunek Myszki Minnie sprawią, że zabawka spodoba się każdej dziewczynce!


 

SMOBY HULAJNOGA METALOWA

 KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY JE POWIĘKSZYĆ

 

Wysoka jakość wykonania produktu to gwarancja wielu godzin wesołej i bezpiecznej zabawy. Koła hulajnogi odlane są gumowane i sprawnie amortyzują wszelakie nierówności. Dzięki nim jazda staje się przyjemna i cicha, można nawet poćwiczyć swoje pierwsze "kroki" w mieszkaniu, bez obawy o zarysowanie podłogi.


 

SMOBY HULAJNOGA METALOWA

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY JE POWIĘKSZYĆ

 

Wymiary Produktu: Długość: 55 cm, Szerokość: 32 cm, Wysokość: 67 cm

Wymiary Opakowania: Długość: 45 cm, Szerokość: 14,5 cm, Wysokość:  32 cm, Waga: 4 kg

  

Hulajnoga przeznaczona dla dzieci powyżej 2,5 roku życia do 20 kg wagi.

 

Nr art. Producenta: 7600450145

Kod EAN: 3032164501458

 

SMOBY HULAJNOGA METALOWA